Možnosti využití jsou velmi široké a záleží na konkrétních požadavcích konkrétního sportovce. V principu lze rozdělit aktivity do 3 skupin:

  • Práce se strachy a obavami
  • Rozvoj reflexů a motorických schopností
  • Hluboká relaxace a meditace

Spolupráce vrcholových sportovců s psychology a celková mentální příprava se dříve brala jako něco, za co by se museli sportovci stydět. Nicméně v dnešní době se již jedná o privilegium a je zřetelně viditelné na výsledcích, kteří sportovci jsou odhodlaní zlepšovat se ve všech směrech.

Pomocí projektu Health Tuning dokážeme propojit mentální přípravu sportovce s nejmodernější technologií virtuální reality.

V současné době již spolupracujeme s několika vrcholovými sportovci a kluby, a testujeme s nimi nejpřijatelnější možnosti řešení.

Pro koho je určen?

Pro všechny vrcholové sportovce, týmy, kluby i trenéry, kteří jsou otevření pokroku a moderním technologiím.

Zajímá Vás, jak můžeme pomoci i Vám? Napište nám!

VIRTUAL LAB
PRVNÍ V ČR S VIRTUÁLNÍ REALITOU

V praxi to funguje tak, že dostanete speciální brýle pro virtuální realitu (HTC Vive), sluchátka a ovladače, díky kterým se během několika okamžiků stáváte součástí nového prostředí. V něm se můžete pohybovat, zdolávat hory v Himalájích, relaxovat na Havaji, řešit zajímavé úkoly, čelit svým strachům, nebo si hrát s virtuálním psem. A mnoho jiného...

A jelikož mozek není schopen rozeznávat mezi fikcí a skutečností, tak se s ním dá poměrně snadno pracovat. Stačí pomocí virtuální reality u účastníka zajistit zážitek. V tu chvíli tělo na dané situace reaguje stejně, jako v reálné situaci a díky tomu začínáte programovat své nevědomí.

Trocha historie

Celý projekt Virtual Lab vychází z konceptu Holistic Management, pomocí kterého dokážeme garantovaně zlepšit výkon firem, týmů i jednotlivců. Celý koncept již osvědčeně a dlouhodobě funguje, ať už v rámci firemního vzdělávání, tak i nastavení celé společnosti, aby do sebe vše zapadalo. Pro zvýšení efektivity a užitku celého Holistic Management jsme se rozhodli začít využívat virtuální realitu. Tím jsme se stali první v České republice, kteří využívají VR pro firemní a manažerské vzdělávání.

Největší přidanou hodnotou z naší strany je zapojení našeho týmu odborníků. Jedná se o lidi s dlouhodobými praktickými zkušenostmi, kteří dokážou propojit složitá témata firemního a manažerského vzdělávání s nejmodernější technologií virtuální reality.

Zajímá Vás, jak bychom mohli využít virtuální realitu právě u Vás?

Neváhejte nás kontaktovat!


Chcete si zažít virtuální realitu jenom pro zábavu?

Neváhejte a objednejte si ZÁŽITKOVÝ VOUCHER PRO CELOU RODINU!


Kontakty

Provozovna Virtual Lab

Lipová 1789/9,

370 05 České Budějovice

Odpovědná osoba

Ing. Andrej Braguca

tel: +420 721 618 189

e-mail: andrej.braguca@holistic-management.cz

Obchodní podmínky

ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU