Trpíte fobií, která Vás omezuje v běžném životě? Sníte o tom, že se projedete horskou dráhou nebo sami vyřešíte problém s pavoukem v koupelně?

V dnešní době to už nemusí být vůbec problém!

Virtuální realita se již naprosto běžně využívá k řešení strachů a fobií. A proč? Pro spoustu lidí se jedná o schůdné řešení pro boj s jejich strachy. Všeobecně lze říci, že s fobií se bojuje postupným vystavováním se danému strachu, nicméně ne každý je ochotný řešit např. strach z výšek tím, že si stoupne na vrchol vysoké budovy. V tu chvíli nastupuje na scénu virtuální realita, kdy mohou účastníci sami zvolit výšku, na kterou jsou připraveni, a začít se strachem bojovat postupně a podle vlastního uvážení. Pro zachování bezpečí je nezbytné účastníka sledovat i v jeho fyzických projevech při zvykání na strach. K tomu využíváme odborníky z Coaching Experts, kteří již dlouhodobě a systematicky pracují s lidmi i jejich strachy.__ V průběhu setkání sledujeme tep, okysličení krve, pocení a třas.__

Obdobně to funguje s jakoukoliv fobií.

Pro koho je určen?

Pro každého, kdo se chce postavit svému strachu čelem!

NEBOJTE SE, napište nám o své fobii a zjistěte, jak dokážeme pomoci právě Vám.

VIRTUAL LAB
PRVNÍ V ČR S VIRTUÁLNÍ REALITOU

V praxi to funguje tak, že dostanete speciální brýle pro virtuální realitu (HTC Vive), sluchátka a ovladače, díky kterým se během několika okamžiků stáváte součástí nového prostředí. V něm se můžete pohybovat, zdolávat hory v Himalájích, relaxovat na Havaji, řešit zajímavé úkoly, čelit svým strachům, nebo si hrát s virtuálním psem. A mnoho jiného...

A jelikož mozek není schopen rozeznávat mezi fikcí a skutečností, tak se s ním dá poměrně snadno pracovat. Stačí pomocí virtuální reality u účastníka zajistit zážitek. V tu chvíli tělo na dané situace reaguje stejně, jako v reálné situaci a díky tomu začínáte programovat své nevědomí.

Trocha historie

Celý projekt Virtual Lab vychází z konceptu Holistic Management, pomocí kterého dokážeme garantovaně zlepšit výkon firem, týmů i jednotlivců. Celý koncept již osvědčeně a dlouhodobě funguje, ať už v rámci firemního vzdělávání, tak i nastavení celé společnosti, aby do sebe vše zapadalo. Pro zvýšení efektivity a užitku celého Holistic Management jsme se rozhodli začít využívat virtuální realitu. Tím jsme se stali první v České republice, kteří využívají VR pro firemní a manažerské vzdělávání.

Největší přidanou hodnotou z naší strany je zapojení našeho týmu odborníků. Jedná se o lidi s dlouhodobými praktickými zkušenostmi, kteří dokážou propojit složitá témata firemního a manažerského vzdělávání s nejmodernější technologií virtuální reality.

Zajímá Vás, jak bychom mohli využít virtuální realitu právě u Vás?

Neváhejte nás kontaktovat!


Chcete si zažít virtuální realitu jenom pro zábavu?

Neváhejte a objednejte si ZÁŽITKOVÝ VOUCHER PRO CELOU RODINU!


Kontakty

Provozovna Virtual Lab

Lipová 1789/9,

370 05 České Budějovice

Odpovědná osoba

Ing. Andrej Braguca

tel: +420 721 618 189

e-mail: andrej.braguca@holistic-management.cz

Obchodní podmínky

ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU