Okolo světa za hodinu? Není problém!

Využíváme virtuální realitu pro cestování po celém světě. Nevěříte?

Kam byste chtěli? Hawai? New York? Paříž? Vaše rodná vesnička? Vše na dosah reality!

V rámci našeho firemního poslání se zaměřujeme na podporu osob s různými postiženími či omezeními. Tuto aktivitu považujeme za jeden z prostředků jejího naplnění. Jedná se o cestování ve virtuální realitě, kdy senioři nebo imobilní osoby mohou navštívit jakékoliv místo, kam se sami nemohou podívat ať už z finančních nebo zdravotních důvodů. Celá aktivita má za účel přinést imobilním osobám nová témata, o kterých si mohou povídat a sdílet je se svými blízkými. Tím se zlepšuje jejich psychická kondice a mnohdy se vrací i chuť do života.

Pro koho je určen?

Senioři či imobilní osoby

CSS Emausy, Dobrá Voda u Českých Budějovic

CSS Staroměstská, České Budějovice

Reference

Za mne má tento druh terapie veliký potenciál. A Vám děkuji za trpělivost a za energii, kterou jste tomu věnoval a za Váš skvělý a pozitivní přístup k seniorům - Mgr. Martina Primaková (Ředitelka CSS Emausy s.r.o.)

VIRTUAL LAB
PRVNÍ V ČR S VIRTUÁLNÍ REALITOU

V praxi to funguje tak, že dostanete speciální brýle pro virtuální realitu (HTC Vive), sluchátka a ovladače, díky kterým se během několika okamžiků stáváte součástí nového prostředí. V něm se můžete pohybovat, zdolávat hory v Himalájích, relaxovat na Havaji, řešit zajímavé úkoly, čelit svým strachům, nebo si hrát s virtuálním psem. A mnoho jiného...

A jelikož mozek není schopen rozeznávat mezi fikcí a skutečností, tak se s ním dá poměrně snadno pracovat. Stačí pomocí virtuální reality u účastníka zajistit zážitek. V tu chvíli tělo na dané situace reaguje stejně, jako v reálné situaci a díky tomu začínáte programovat své nevědomí.

Trocha historie

Celý projekt Virtual Lab vychází z konceptu Holistic Management, pomocí kterého dokážeme garantovaně zlepšit výkon firem, týmů i jednotlivců. Celý koncept již osvědčeně a dlouhodobě funguje, ať už v rámci firemního vzdělávání, tak i nastavení celé společnosti, aby do sebe vše zapadalo. Pro zvýšení efektivity a užitku celého Holistic Management jsme se rozhodli začít využívat virtuální realitu. Tím jsme se stali první v České republice, kteří využívají VR pro firemní a manažerské vzdělávání.

Největší přidanou hodnotou z naší strany je zapojení našeho týmu odborníků. Jedná se o lidi s dlouhodobými praktickými zkušenostmi, kteří dokážou propojit složitá témata firemního a manažerského vzdělávání s nejmodernější technologií virtuální reality.

Zajímá Vás, jak bychom mohli využít virtuální realitu právě u Vás?

Neváhejte nás kontaktovat!


Chcete si zažít virtuální realitu jenom pro zábavu?

Neváhejte a objednejte si ZÁŽITKOVÝ VOUCHER PRO CELOU RODINU!


Kontakty

Provozovna Virtual Lab

Lipová 1789/9,

370 05 České Budějovice

Odpovědná osoba

Ing. Andrej Braguca

tel: +420 721 618 189

e-mail: andrej.braguca@holistic-management.cz

Obchodní podmínky

ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU