Zážitkový Voucher - VIRTUÁLNÍ REALITA

Zážitkový voucher Virtual Lab

Co na Vás ve virtuální realitě čeká?

Můžete se podívat na svět z vrcholku jeho nejvyšší hory, z nekonečné hlubiny oceánu, ze dna Grand Canyonu...

Chcete vidět nějaké konkrétní místo? Není problém! Pomocí našich aplikací se můžete objevit na jakémkoliv místě planety!

Ale tím to nekončí. Můžete zatlačit své tělo do limitů svých možností díky našim adrenalinovým aplikacím, nebo si přijďte zasportovat jako nikdy dřív. Staňte se Jediem, ninjou, kreativním malířem, vytvořte úplně nový styl hudby….

Ve virtuální realitě Vás neomezuje zemská gravitace, takže proč se neprojít po Měsíci nebo Marsu? Možností je spousta a už je jenom na Vás, kterou z našich aplikací si vyberete.

Můžete si vybrat ze 2 možností:

+++

  • během zážitku se ve virtuální realitě můžete pohybovat v prostoru naší vybavené místnosti

  • součástí programu je i drobné občerstvení

  • účastníci si mohou vybírat z více jak 40 různých aplikací

  • program se uskuteční v Českých Budějovicích (JVTP)

Koupit voucher 90 minut

Koupit voucher 50 minut


Voucher můžete také koupit přes Benefit plus a Sodexo (Flexi pass)

Benefit plus a Sodexo

Benefit plus a Sodexo


VR Úniková hra 60 minut

Mine

V roce 1964 byl černý skalní důl v Yokonu zavřený kvůli sesuvu půdy, lidé a zlato byly navždy ztraceny uvnitř. Legenda říká, že uvěznění horníci chrání zlato od jako „živí mrtví“. Spousta odvážlicvů se pokusilo získat zlato, ale nikomu se to nepodařilo.

Po mnoha pokusech se vám podaří najít starou chodbu, která sestupuje do hlubin dolu, ale sesuv půdy vás uvěznil. Vaše jediná naděje je zprovoznit starý výtah, najít způsob, jak se rychle dostat ven, protože Vám ubývá kyslík!

Koupit VR Úniková hra 60 minut


VR Úniková hra 90 minut

Sleepy Hollow

Je Halloween a po půlnoci se ocitnete na strašidelném hřbitově. Místo je sice ozdobeno pro sváteční příležitost, ale zároveň až hrůzně klidné. Nevypadá to, že by tam byl někdo s Vámi, ale cítíte, že nejste sami…

Cítíte přítomnost tajemného muže, je to on, kdo vás tu zablokoval? A pokud ano, co chce? Dokážeš na to přijít, než bude pozdě?

Cold as Ice

Cold As Ice se odehrává ve staré řeznické prodejně ve Velké Británii. Toto místo provozoval neškodný starý pár, ale nedávno zmizeli! Po probuzení se ocitáte v uzamčené prodejně bez možnosti odejít.

Jedinou možností je prozkoumat stopy, pokusit se otevřít nouzový východ a objevit skutečný příběh za zmizením. Zjistěte, kdo vás zablokoval a unikněte, než se vrátí?!?

Illusion

Uvězněni ve své vlastní mysli, uvnitř svého vlastního snu! Jste testovací subjekty tajné organizace, která vás krmí halucinogenními léky, ztraceni mezi skutečností a snem. Vaše stráž odešla pryč na 90 minut a vy musíte najít protilátku a vrátit se k realitě, abyste mohli uniknout! Nic nedává smysl…

Jen když jste si mysleli, že jste našli řešení, dveře vás přenesou do jiného vesmíru, budete muset bojovat proti vlastní logice, protože sen se může stát noční můrou!

Koupit VR Úniková hra 90 minut


Pokud již máte svůj VOUCHER, pomocí tlačítka níže si můžete rezervovat svůj termín zážitku ve virtuální realitě.

REZERVOVAT SI TERMÍN


V rámci Zážitkového voucheru NELZE využít aplikace nácviku veřejného vystupování.

Obchodní podmínky

ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU