Je toho na Vás v poslední době už moc? Nemůžete se dostat z neustálého stresu pracovního prostředí? Nevíte si rady se vším tím tlakem okolo Vás?

Chcete to ZMĚNIT?

Nechte si pomoc od odborníků!

Virtuální realita hraje velmi významnou roli hlavně pro jedince, kteří jsou spíše technicky zaměření a těžko se jim pracuje s představivostí a prožíváním. Účastníci si nemusí nic představovat nebo vymýšlet, jsou postaveni do předem zvoleného virtuálního prostředí, které jim zajistí silný prožitek.

Během 1 hodiny jsme schopni získat zásadní informace o rozdílu nastavení mysli a fyzických projevů stresu nebo uvolnění. S nimi následně můžeme pracovat standardními metodami, které využíváme v našem projektu Health Tuning®. Ten vznikl za hlavním účelem pomoci lidem, kteří se se syndromem vyhoření potýkají nebo z něj mají obavy.

Také umožníme účastníkům, na začátku či na konci setkání, projít hlubokou relaxací nebo se ve VR naučit meditovat.

Pro koho je určen?

Pro vedoucí pracovníky, podnikatele, lékaře, učitele, právníky – zkrátka pro všechny osoby s velkou psychickou zátěží

Rozhodl/a jste se řešit svůj stres s pomocí virtuální reality? Napište nám!

VIRTUAL LAB
PRVNÍ V ČR S VIRTUÁLNÍ REALITOU

V praxi to funguje tak, že dostanete speciální brýle pro virtuální realitu (HTC Vive), sluchátka a ovladače, díky kterým se během několika okamžiků stáváte součástí nového prostředí. V něm se můžete pohybovat, zdolávat hory v Himalájích, relaxovat na Havaji, řešit zajímavé úkoly, čelit svým strachům, nebo si hrát s virtuálním psem. A mnoho jiného...

A jelikož mozek není schopen rozeznávat mezi fikcí a skutečností, tak se s ním dá poměrně snadno pracovat. Stačí pomocí virtuální reality u účastníka zajistit zážitek. V tu chvíli tělo na dané situace reaguje stejně, jako v reálné situaci a díky tomu začínáte programovat své nevědomí.

Trocha historie

Celý projekt Virtual Lab vychází z konceptu Holistic Management, pomocí kterého dokážeme garantovaně zlepšit výkon firem, týmů i jednotlivců. Celý koncept již osvědčeně a dlouhodobě funguje, ať už v rámci firemního vzdělávání, tak i nastavení celé společnosti, aby do sebe vše zapadalo. Pro zvýšení efektivity a užitku celého Holistic Management jsme se rozhodli začít využívat virtuální realitu. Tím jsme se stali první v České republice, kteří využívají VR pro firemní a manažerské vzdělávání.

Největší přidanou hodnotou z naší strany je zapojení našeho týmu odborníků. Jedná se o lidi s dlouhodobými praktickými zkušenostmi, kteří dokážou propojit složitá témata firemního a manažerského vzdělávání s nejmodernější technologií virtuální reality.

Zajímá Vás, jak bychom mohli využít virtuální realitu právě u Vás?

Neváhejte nás kontaktovat!


Chcete si zažít virtuální realitu jenom pro zábavu?

Neváhejte a objednejte si ZÁŽITKOVÝ VOUCHER PRO CELOU RODINU!


Kontakty

Provozovna Virtual Lab

Lipová 1789/9,

370 05 České Budějovice

Odpovědná osoba

Ing. Andrej Braguca

tel: +420 721 618 189

e-mail: andrej.braguca@holistic-management.cz

Obchodní podmínky

ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU