Trápí Vás nedostatek představivosti? Pracujete se složitým procesem, problémem nebo myšlenkou?

Víte, jak to vyřešit? My ano! Zhmotněte si to ve virtuální realitě a hned uvidíte spojitosti, které Vás až do teď nenapadly.

Opět se vracíme k základu využití virtuální reality, kdy si technicky zaměření lidé mohou konkrétní objekty, problémy, řešení… sami zhmotnit ve virtuální realitě a upravit vlastním představám. Je až neuvěřitelné, jaké možnosti skýtá práce se schématy, slovy, obrázky v prostoru. Je možné tudíž využít tuto platformu pro revizi či konstrukci 3D procesní struktury nebo, jako to již bylo vyzkoušeno, zhmotnit si firemní vizi.

Nebo jste naopak velmi kreativní? Máte skvělou myšlenku toho, co potřebujete vytvořit ve virtuální realitě? Pojďte na to!

Na první krok kreativitu nepotřebujete. Stačí nám napsat!

VIRTUAL LAB
PRVNÍ V ČR S VIRTUÁLNÍ REALITOU

V praxi to funguje tak, že dostanete speciální brýle pro virtuální realitu (HTC Vive), sluchátka a ovladače, díky kterým se během několika okamžiků stáváte součástí nového prostředí. V něm se můžete pohybovat, zdolávat hory v Himalájích, relaxovat na Havaji, řešit zajímavé úkoly, čelit svým strachům, nebo si hrát s virtuálním psem. A mnoho jiného...

A jelikož mozek není schopen rozeznávat mezi fikcí a skutečností, tak se s ním dá poměrně snadno pracovat. Stačí pomocí virtuální reality u účastníka zajistit zážitek. V tu chvíli tělo na dané situace reaguje stejně, jako v reálné situaci a díky tomu začínáte programovat své nevědomí.

Trocha historie

Celý projekt Virtual Lab vychází z konceptu Holistic Management, pomocí kterého dokážeme garantovaně zlepšit výkon firem, týmů i jednotlivců. Celý koncept již osvědčeně a dlouhodobě funguje, ať už v rámci firemního vzdělávání, tak i nastavení celé společnosti, aby do sebe vše zapadalo. Pro zvýšení efektivity a užitku celého Holistic Management jsme se rozhodli začít využívat virtuální realitu. Tím jsme se stali první v České republice, kteří využívají VR pro firemní a manažerské vzdělávání.

Největší přidanou hodnotou z naší strany je zapojení našeho týmu odborníků. Jedná se o lidi s dlouhodobými praktickými zkušenostmi, kteří dokážou propojit složitá témata firemního a manažerského vzdělávání s nejmodernější technologií virtuální reality.

Zajímá Vás, jak bychom mohli využít virtuální realitu právě u Vás?

Neváhejte nás kontaktovat!


Chcete si zažít virtuální realitu jenom pro zábavu?

Neváhejte a objednejte si ZÁŽITKOVÝ VOUCHER PRO CELOU RODINU!


Kontakty

Provozovna Virtual Lab

Lipová 1789/9,

370 05 České Budějovice

Odpovědná osoba

Ing. Andrej Braguca

tel: +420 721 618 189

e-mail: andrej.braguca@holistic-management.cz

Obchodní podmínky

ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU